Výuka angličtiny

Výuka angličtiny probíhá v našem pražském studiu na Vinohradské 100. Vybrat si můžete buď individuální /učitel plus žák/ nebo skupinové lekce /od třech studentů a výše/. Pomůžeme Vám naučit se anglicky tak, abyste se nebáli mluvit doslova s kýmkoli.

Angličtiny pro začátečníky ale i velmi znalé

Anglicky dokážeme naučit úplné i věčné začátečníky, středně pokročilé i velmi pokročilé studenty. Neexistují netalentovaní žáci, ale jen žáci znudění nezajímavou výukou. Jsme schopni zajistit i specializovanou výuku /např. hodpodářská, medicínská angličtina/.

Dáváme si záležet praktickém využití toho, co se naučíte a na vylepšování konverzační angličtiny za pomoci umění, médií a technologií. Naše zásady ve zkratce: uč se, zlepšuj se, zdokonal se! Angličtina pro začátečníky, věčné začátečníky i další úrovně pokročilosti je tím, co umíme opravdu dobře.

Individuální kurz angličtiny

Máte trému před ostatními nebo prostě nemáte rádi skupinky? Nelamte nic přes koleno a zkuste individuální kurz angličtiny. Jeden na jednoho! Při individuální výuce sami nastavujete tempo a učitel /rodilý mluvčí je samozřejmostí/ se přizpůsobuje Vašim zájmům a zaměřuje se na oblasti jazyka, s kterými máte trable. Lekce probíhá formou konverzace a procvičování gramatiky. Pomalu tak získáte nezbytné sebevědomí při mluvení.

Výuka angličtiny ve skupině

Jste spíš společenký typ, ale přesto chcete, aby se Vám někdo pečlivě věnoval? Zkuste výuku v malých skupinkách. Ta má všechny výhody individuálních lekcí, ale zaručí Vám i různé partnery ke konverzaci. Máte kamarády nebo kolegy, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu? Pak je právě tato varianta pro Vás. Skupinovou lekci lze udělat už se třemi studenty! Výuka je i v tomto případě založená na konverzaci. Jako bonus si však odnesete zážitek ze společného učení.

 

Storno podmínky

Odběratel/Student může stornovat lekci (nebo změnit lekcí) nejpozději 24 hodin před lekcí. Pokud odběratel/student zruší lekci méně než 24 hodin před samotnou lekcí, bude mu účtována plná suma lekce.

 

Kurzy a výuka angličtiny v Praze 3

Pořádáme kurzy angličtiny od začátečníků až po velmi pokročilé. Nabízíme skupinovou výuku angličtiny dle vašich potřeb. Příjde si vyzkoušet nezávazně a zdarma hodinu angličtiny v naší učebně v Praze 3 - nutno se vždy objednat předem :) Těšíme se na Vás!

KONTAKTY

Studio English
Učebna angličtiny v Praze 3, Vinohradská 100
Kontaktní osoba: Stephanie C. Cohen
Otevírací doba: pouze na objednání

(c) 2020 Studio English - všechna práva vyhrazena výuka angličtiny | Angličtina od Studio English | Objednání hodin angličtiny | GDPR