Coffee Break

A different way to improve your English...

Program jazykového koučování

Naše

Studio

Naše studio se nachází na začátku Vinohradské ulice poblíž náměstí Jiřího z Poděbrad. Klidné prostředí je zárukou příjemných individuálních lekcí i malých skupinových lekcí. Jsme přesvědčeni o tom, že by výuka angličtiny měla být příjemným zážitkem, proto se můžete těšit na útulné prostředí i na šálek dobrého čaje nebo kávy, v případě, že budete potřebovat doplnit energii.

Naši
Studenti

Děláme vše proto, aby naši studenti chodili do hodin s nadšením a těšili se z každého pokroku. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo se chcete zlepšit v medicínské angličtině, těšíme se na vás. Lekce přizpůsobíme vašim potřebám a představám a uděláme vše proto, abychom z každé hodiny společně vytěžili maximum.

Naše Poslání

Naším cílem je zdokonalit a vypilovat vaši angličtinu tak, abyste se už nikdy nebáli mluvit anglicky. Ze zkušeností víme, že nejlepším způsobem, jak se jazyk naučit, je ponořit se do něj. To je také důvod, proč při výuce využíváme konverzaci, média i umění. Specializujeme se však i na výslovnost a perfektní přízvuk a také na přípravu na pracovní pohovory.

Naši
Učitelé

Jsme hrdí na to, že můžeme říct, že je pro všechny naše učitele jejich práce koníčkem. Každý z nás přichází na lekci s velkým nadšením a vášní pro výuku. Lekce plánujeme individuálně tak, abyste se minutu po minutě zlepšovali a měli ze svých pokroků co nejlepší pocit. Jsme tu jednoduše pro vás, vždy připraveni dosáhnout zábavnou cestou vašich cílů.