Naše

Studio

Naše studio se nachází na začátku Vinohradské ulice poblíž náměstí Jiřího z Poděbrad. Klidné prostředí je zárukou příjemných individuálních lekcí i malých skupinových lekcí. Jsme přesvědčeni o tom, že by výuka angličtiny měla být příjemným zážitkem, proto se můžete těšit na útulné prostředí i na šálek dobrého čaje nebo kávy, v případě, že budete potřebovat doplnit energii.

Naši
Studenti

Děláme vše proto, aby naši studenti chodili do hodin s nadšením a těšili se z každého pokroku. Ať už jste začátečník, pokročilý nebo se chcete zlepšit v medicínské angličtině, těšíme se na vás. Lekce přizpůsobíme vašim potřebám a představám a uděláme vše proto, abychom z každé hodiny společně vytěžili maximum.

Naše Poslání

Naším cílem je zdokonalit a vypilovat vaši angličtinu tak, abyste se už nikdy nebáli mluvit anglicky. Ze zkušeností víme, že nejlepším způsobem, jak se jazyk naučit, je ponořit se do něj. To je také důvod, proč při výuce využíváme konverzaci, média i umění. Specializujeme se však i na výslovnost a perfektní přízvuk a také na přípravu na pracovní pohovory.

Naši
Učitelé

Jsme hrdí na to, že můžeme říct, že je pro všechny naše učitele jejich práce koníčkem. Každý z nás přichází na lekci s velkým nadšením a vášní pro výuku. Lekce plánujeme individuálně tak, abyste se minutu po minutě zlepšovali a měli ze svých pokroků co nejlepší pocit. Jsme tu jednoduše pro vás, vždy připraveni dosáhnout zábavnou cestou vašich cílů.

"Hodiny angličtiny se Stephi jsem začala mít na začátku prázdnin. Nejdříve jsem chtěla zjistit, jestli by Stephi byla vhodná učitelka pro mé dcery (15,17). Stephi je velmi přátelská, milá a chápavá dívka. Hodiny s ní jsou opravdu zábavné a mohu potvrdit, že po dvou měsících se nestydím mluvit a jsem si v angličtině mnohem jistější. Dcery jsou ze Stephi nadšené a těší se na každou další hodinu.”

 

Dana Štekerová, účetní

 

"Lekce se Stephanie vřele doporučuji naprosto každému! Ať už s angličtinou začínate nebo plynule mluvíte. Angličtinu dnes potřebuje každý a když nejsme zrovna v cizině a nepoužíváme ji každý den, má námi dosažená úroveň jazykové schopnosti tendenci se snižovat, proto radím každému nezaspěte na vavřínech a domluvte si lekce se Stephanie, lepší nenajdete! V Praze jsem vyzkoušela již spoustu lektorů a kurzů, ale jediná Stephanie ví jak na to je to úžasná osobnost a je to prostě jednička! Děkuji Stephanie!"

 

Zuzana Foucková, podnikatelka

 

"Se Stephanie ten čas letí! Je to úžasný člověk a také přítelkyně, se kterou je radost trávit čas. Její hlavní výhodou je opravdu široká slovní zásoba, kterou si vytvořila díky tomu, že studovala herectví na univerzitě v USA. Pomáhá mi oprašovat dávné hobby a tím je divadlo. Doporučuji ji hlavně pokročilým studentům.”


Věra Kepková, podnikatelka

 

"Steph je velmi spolehlivá výborná učitelka s velmi osobitým přístupem k studentům přesně podle jejich znalostí. Je výborná jak pro začátečníky, tak pro konverzaci."


Tomáš Sýkora, podnikatel