Naše

Lekce

Lekce angličtiny vždy přizpůsobujeme vašim představám. Ať už preferujete učení ve skupině, online kurzy nebo individuální lekce, u nás najdete formu výuky, která vám bude na 100 % vyhovovat. Kromě uvedených variant nabízíme také takzvaný konverzační klub, tedy tematickou třídu, která se každý týden mění.

Pokud dáváte před výukou v našem vinohradském studiu přednost výuce u vás doma nebo ve firmě, rádi za vámi za cestovní poplatek dojedeme.

Casual Working
Individuální lekce angličtiny

Pokud chcete pokroků dosáhnout co nejrychleji, doporučujeme vám individuální lekce, při kterých se učitel bude věnovat jen a pouze vám. Tyto lekce probíhají v našem vinohradském studiu, případně u vás doma nebo v kanceláři. Co se týče délky lekce, můžete si vybrat 45 minut, 60 minut nebo 90 minut.

shutterstock_1232578930.jpg
Skupinové lekce angličtiny

Naše skupinové lekce s maximálně šesti studenty vede zkušený lektor, který hodiny uzpůsobuje tak, aby vyhovovali vašim představám a umožnili vám co nejvíce vylepšit angličtinu prostřednictvím diskuzí i zábavných aktivit. Lekce probíhají v našem studiu nebo vámi vybraném místě a trvají 60 nebo 90 minut.

shutterstock_1694523970.jpg
Online individuální lekce angličtiny

Skvělým způsobem, jak se naučit anglicky z pohodlí domova, jsou online lekce, které probíhají prostřednictvím vámi vybrané aplikace (Zoom, Skype, FaceTime, WebEx…) Během těchto lekcí se bude učitel věnovat pouze vám a lekci uzpůsobí vašim představám. Lekce trvají 45, 60 nebo 90 minut.

shutterstock_1689337993.jpg
Online skupinové lekce angličtiny

Online lekce s maximálně šesti studenty probíhá prostřednictvím zvolené aplikace (Zoom, Skype, FaceTime, WebEx…). Lekce je přizpůsobena vašim požadavkům a očekáváním a je zaměřena zejména na diskuzi, dialog a zábavné aktivity. Co se týče délky lekce, zvolit můžete 60 nebo 90 minut.

 

shutterstock_415901983.jpg
Konverzační klub

Chcete si zdokonalit svou angličtinu a zároveň se necítíte dobře při formálních lekcích? Pak pro vás bude náš konverzační klub tou správnou cestou, jak se naučit anglicky bez ostychu. Konverzační klub probíhá každý týden a je vždy zaměřen na určité téma. Nejedná se tedy o typickou výuku angličtiny jako spíše o příjemnou diskuzi s ostatními studenty. I během konverzačních klubů je však vždy přítomen náš lektor, který vám rád vysvětlí gramatiku nebo objasní slovíčka. Vypilujte i vy svou angličtinu přirozenou a zábavnou cestou.