top of page
IMG_1118.jpg

O NAŠEM STUDIU

Náš příběh

Jmenuji se Stephanie, narodila jsem se v New Yorku a vyrostla na předměstí Washingtonu DC. Už jako malá jsem se zamilovala do herectví a rozhodla se studovat herectví a divadlo na univerzitě v New Yorku. Po dokončení studia jsem pracovala pro firmu Apple na třech různých pozicích, a to jako školitelka zákazníků, lektorka zaměstnanců v prodejně a nakonec jsem si zkusila i práci manažerky.

Při práci pro Apple jsem zjistila, že mě školení velmi baví a že bych mohla tímto směrem pokračovat. V té době jsem ještě netušila, jak moc si mě získá Praha. Do Prahy jsem se odstěhovala v roce 2016 a získala jsem certifikát v pražském The Language House a ihned jsem s chutí začala vyučovat.

Během prvního roku, kdy jsem působila jako učitelka, jsem vyučovala veškeré možné věkové skupiny a studenty s různými jazykovými úrovněmi a neminula mě ani výuka specializovaných kurzů (medicínská angličtina, obchodní angličtina…)

Studio English jsem založila v roce 2017 s cílem vytvořit neformální a zábavné prostředí a zároveň využít své zkušenosti v oblasti umění a technologií tak, abych pomohla studentům efektivně dosáhnout jejich cílů.

V průběhu let se Studio English transformovalo, rostlo a měnilo, aby se přizpůsobilo potřebám našich studentů. Během pandemie jsme se rozhodli zavřít dveře do našeho fyzického prostoru Studia a vytvořili jsme pro naše studenty robustní online lekce, aby měli pocit, že stále sedíme naproti sobě.


Klademe velký důraz na individuální potřeby a cíle našich studentů, a to je i hlavním důvodem, proč se k nám rok co rok studenti vracejí. Komunita Studio English se od našeho prvního otevření v roce 2017 sice rozšířila, ale i nadále si zachováváme přístup "drobného podnikání" ve všem, co děláme. U nás nejste jen číslo! Naši učitelé se skutečně starají o každého z našich studentů a chtějí, abyste uspěli na cestě k dosažení svých cílů v angličtině.

O Našem Studiu: About

INTERESTED IN TEACHING WITH US?

Email your CV and cover letter to StudioEnglishCZ@gmail.com

Qualifications:

  • Must be TEFL certified or have a degree in English, education, or a related field

  • Must be legal to work in the Czech Republic

  • Must be enthusiastic about empowering students to achieve their English communication goals in new and interesting ways

  • Must be willing to be a collaborative partner in the Studio English organization and community. We consider ourselves to be more of a collective than a language school.

Studio English does not discriminate in employment or contractual agreement on the basis of race, color, religion, sex (including pregnancy and gender identity), sexual orientation, national origin, mother tongue, marital status, disability, age, or other non-merit factor.

Simply put, all are welcome on our team! :D

Waving in Headphones
O Našem Studiu: Welcome
bottom of page