Studio English

Studio EnglishStudio English se nachází v samém srdci Vinohrad. Jsme tu, abychom Vám pomohli učit se, zdokonalovat a vypilovat Vaši angličtinu. Nejlepším (a nejrychlejším) způsobem, jak se naučit cizí jazyk, je ponořit se do něj – to je důvod, proč využíváme konverzaci, umění a média, abychom vytvořili rozmanitou zkušenost na míru Vašim potřebám.

Specializujeme se také na výslovnost, akcent a práci s dialektem stejně jako na koučink divadelního a veřejného projevu. Učit se novou řeč by měla být zábava a my všichni ze Studia English na každou lekci přicházíme s nadšením pro výuku.

Studio English se nachází hned na začátku Vinohradské ulice, na tichém dvorku poblíž náměstí Jiřího z Poděbrad. Díky dostatku místa tu lze jednoduše pořádat buď individuální hodiny (jen Vy a učitel) nebo malé skupinové lekce (až pro 6 studenty). Jsme přesvědčeni, že byste se během učení měli cítit příjemně, proto jsme se ve studiu snažili o útulné prostředí. Navíc máme k dispozici kávu a čaj pro případ, že budete potřebovat doplnit energii.

 

Naši učitelé:

Stephanie Cecilia Cohen, zakladatelka studia. 

 

           Liz Howerton, Teacher           

 Liz Howerton 

 Jmenuji se Liz a pocházim ze západní Virginie a vyučují anglicky jazyk v Praze. Vystudovala jsem z významenáním na Universitě West Virginia obor komunikační vědy. Během svého působení jako učitel jsem pracovala s mnoha různými typy klientů s mladými studenty, teenagery, konverzační angličtinou, obchodní angličtinou (zejména finanční a právní angličtinu), přípravou testů, gramatický kurzy a přípravou prezentací v anglickém jazyku. Moje hobby jsou venkovní aktivity; turistika, jízda na kole, lyžování, plavání a jóga.

Těším se, až se s vámi setkám a budu vám moci pomoci dosáhnout vašich anglických cílů!

Kurzy a výuka angličtiny v Praze 3

Pořádáme kurzy angličtiny od začátečníků až po velmi pokročilé. Nabízíme skupinovou výuku angličtiny dle vašich potřeb. Příjde si vyzkoušet nezávazně a zdarma hodinu angličtiny v naší učebně v Praze 3 - nutno se vždy objednat předem :) Těšíme se na Vás!

KONTAKTY

Studio English
Učebna angličtiny v Praze 3, Vinohradská 100
Kontaktní osoba: Stephanie C. Cohen
Otevírací doba: pouze na objednání

(c) 2019 Studio English - všechna práva vyhrazena výuka angličtiny | Angličtina od Studio English | Objednání hodin angličtiny | GDPR